A feladataid a következők lesznek:

  • Infrastruktúra, Windows rendszerek üzemeltetése, támogatása és dokumentálása
  • A belső ügyfelektől érkező és a bejelentések, események megoldása, elhárítása, hibajegykezelő rendszerben
  • Rendszertervek, rendszerdokumentációk és üzemeltetési leírások készítése
  • Részvétel az incidenskezelési, változáskezelési folyamatokban
  • IT projektekben történő aktív részvétel
  • Meglévő IT infrastruktúra fejlesztése, támogatása
  • Új módszerek és technológiák bevezetésében való részvétel

Amit tőled várunk:

  • MS infrastruktúra üzemeltetésében szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Magabiztos ismeretek a következő területeken: MS Office 365, Windows desktop/szerver környezet, hálózatok, munkaállomások, Active Directory, DNS, DHCP, Group Policy
  • Alapszintű hálózati és információ biztonsági ismeretek
  • ITIL módszertan ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Agilis, proaktív személyiség
  • Együttműködő készség, csapatmunkára való képesség
  • Motivált, lelkes és nyitott attitűd az új dolgok elsajátítására
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Microsoft Cloud, Azure üzemeltetési tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Vállalati bónusz
  • Sportolási kedvezmények (AYCM)
  • Élet- és balesetbiztosítási program
  • Bank- és mobil előfizetési kedvezmények
  • Munkába járási támogatás
  • Étkezési hozzájárulás
  • Belső és külső képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Karrierút, új projektek,
dinamikus növekedés

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, írj nekünk. A kapcsolatfelvételi űrlap kitöltése semmilyen kötelezettségvállalást nem jelent részedről, és mi szívesen válaszolunk a felmerült kérdésekre. Reméljük, hogy hamarosan téged is az Aeroplex csapatában üdvözölhetünk.

    csatolandó fájl*

    Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google Adatvédelmi irányelve valamint az Általános Szerződési Feltételei érvényesek.