Tréning koordinátor – E-learning

Támogató területek (Iroda)

A feladataid a következők lesznek:

  • E-learning anyagok és videó oktatási anyagok készítése, ezek tesztelése és publikálása
  • Digitális képzési-fejlesztési módszertanok és eszközök népszerűsítése a vállalaton belül
  • Aktív részvétel az online képzési-fejlesztési koncepciók kialakításában
  • Az e-learning oktatások során fellépő hibák elhárításának támogatása
  • A tananyagok szakmai tartalmát összeállító szakértők felkészítése az e-learning adaptációra
  • Képzési keretrendszer kezelése, fejlesztése
  • Új képzési keretrendszer bevezetésének teljeskörű koordinálása
  • Vizsgatesztek összeállítása és vizsgaeredmények monitorozása
  • Statisztikák, riportok készítése a képzésekkel kapcsolatban
  • Kapcsolattartás a kollégákkal és a külső partnereinkkel
  • Képzésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Amit tőled várunk:

  • Középfokú végzettség
  • 1-2 év képzési/ L&D/ online oktatási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás (a legtöbb szoftver angol nyelvű)
  • MS Office csomag (Word, Power Point, Excel, Access) magas szintű ismerete
  • Kreativitás, innováció, ügyfélcentrikusság
  • Proaktív, megoldásorientált személyiség
  • Pontosság, precizitás, igényesség, monotónia tűrés

Előnyt jelent:

  • Képszerkesztő, video- és hangszerkesztő, e-learning készítő programok használatában szerzett tapasztalat (Articulate Storyline, Camtasia, Photoshop, Canva)

Amit kínálunk:

  • Vállalati bónusz
  • Sportolási kedvezmények (AYCM)
  • Élet- és balesetbiztosítási program
  • Bank- és mobil előfizetési kedvezmények
  • Munkába járási támogatás (kormányrendelet szerint)
  • Étkezési hozzájárulás
  • Belső és külső képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Karrierút, új projektek,
dinamikus növekedés

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, írj nekünk. A kapcsolatfelvételi űrlap kitöltése semmilyen kötelezettségvállalást nem jelent részedről, és mi szívesen válaszolunk a felmerült kérdésekre. Reméljük, hogy hamarosan téged is az Aeroplex csapatában üdvözölhetünk.

    csatolandó fájl*

    Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google Adatvédelmi irányelve valamint az Általános Szerződési Feltételei érvényesek.