Folyamatos bővülésünknek köszönhetően közel 30 fős csapatunk élére keressük új vezető kollégánkat a Beszerzési és logisztikai igazgató munkájának támogatására.

Munkaviszony: Határozatlan idejű

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkarend: Rugalmas

A feladataid a következők lesznek:

  • A szervezeti egység és a kapcsolódó folyamatok felépítésének támogatása
  • Projekt-, stratégiai, operatív beszerzés irányítása közvetett módon
  • Beszerzési stratégia kialakítása, célok kitűzése összhangban az üzleti elvárásokkal
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a felsővezetéssel és a kapcsolódó szakterületek vezetőivel
  • Beszerzési KPI‑ok kidolgozása, betartatása
  • Költségtervezés, költség optimalizálás
  • Beszerzési szervezet napi munkájának szakmai, valamint humán irányítása

Amit tőled várunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év beszerzésben szerzett tapasztalat (ebből minimum 2 év vezetői pozícióban)
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Microsoft Office haladó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Vállalati bónusz
  • Sportolási kedvezmények (AYCM)
  • Élet- és balesetbiztosítási program
  • Bank- és mobil előfizetési kedvezmények
  • Munkába járási támogatás (kormányrendelet szerint)
  • Étkezési támogatás
  • Belső és külső képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Karrierút, új projektek,
dinamikus növekedés

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, írj nekünk. A kapcsolatfelvételi űrlap kitöltése semmilyen kötelezettségvállalást nem jelent részedről, és mi szívesen válaszolunk a felmerült kérdésekre. Reméljük, hogy hamarosan téged is az Aeroplex csapatában üdvözölhetünk.

    csatolandó fájl*

    Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google Adatvédelmi irányelve valamint az Általános Szerződési Feltételei érvényesek.