A feladataid a következők lesznek:

  • HR Business Partner csapat támogatása
  • A recruitment tevékenységek támogatása: jelöltek előszűrése, időpontok, interjúk egyeztetése, telefonos interjúk készítése, a jelöltek adminisztrálása
  • HR adminisztrációs feladatok
  • Részvétel HR projektekben
  • Szervezetfejlesztések adminisztratív támogatása

Amit tőled várunk:

  • Felsőfokú tanulmányok (gazdasági/HR területen)
  • Munkatapasztalat (preferáltan HR területen)
  • Legalább heti 25 óra ráérés (hétköznap)
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Excel tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervező készség

Amit kínálunk:

  • Étkezési hozzájárulás
  • Belső és külső képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Karrierút, új projektek,
dinamikus növekedés

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, írj nekünk. A kapcsolatfelvételi űrlap kitöltése semmilyen kötelezettségvállalást nem jelent részedről, és mi szívesen válaszolunk a felmerült kérdésekre. Reméljük, hogy hamarosan téged is az Aeroplex csapatában üdvözölhetünk.

    csatolandó fájl*

    Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google Adatvédelmi irányelve valamint az Általános Szerződési Feltételei érvényesek.