A feladataid a következők lesznek:

  • Felelősségi köréhez tartozó stratégiai projektek vezetése, nyomon követése és optimalizálása (időterv, budget és erőforrás szempontból)
  • Projektek menedzsmentje, érintettek ellátása a szükséges információkkal, és a projektek teljes életciklusának figyelemmel kísérése
  • Projektmenedzsmenthez kapcsolódó sablonok, dokumentumok, tréning anyagok létrehozása, folyamatos frissítése és oktatása
  • Projektmenedzsment rendszer folyamatos fejlesztése, társterületekkel való közös működtetése
  • Társterületek projektmenedzsment tevékenységének támogatása, ismereteinek bővítése, oktatási anyagok készítése, oktatások végrehajtása
  • Projektmenedzsment ismeretek folyamatos fejlesztése, napi feladatokhoz kapcsolódó szakértelem megosztása
  • Projektmenedzsment módszertanok folyamatos továbbfejlesztése, módosító javaslatok tétele
  • Erőforrás menedzsment bevezetésének támogatása
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Felmerülő problémák kezelése

Amit tőled várunk:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Projektmenedzsment területen szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Projektmenedzsment módszertanok komplex gyakorlati alkalmazása
  • Moderálási képesség (keresztfunkcionális csapatok koordinációja)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Proaktív viselkedés, pozitív szemlélet
  • Pontosság, precizitás, etikus magatartás
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Meggyőző, agilis személyiség

Előnyt jelent:

  • PMI tanúsítvány (PMP, CAPM, ACP, PfMP, PgMP)
  • IT Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vállalati bónusz
  • Sportolási kedvezmények (AYCM)
  • Élet- és balesetbiztosítási program
  • Bank- és mobil előfizetési kedvezmények
  • Munkába járási támogatás (kormányrendelet szerint)
  • Étkezési hozzájárulás
  • Belső és külső képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Karrierút, új projektek,
dinamikus növekedés

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, írj nekünk. A kapcsolatfelvételi űrlap kitöltése semmilyen kötelezettségvállalást nem jelent részedről, és mi szívesen válaszolunk a felmerült kérdésekre. Reméljük, hogy hamarosan téged is az Aeroplex csapatában üdvözölhetünk.

    csatolandó fájl*

    Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google Adatvédelmi irányelve valamint az Általános Szerződési Feltételei érvényesek.