Treasury szakértő

Támogató területek (Iroda)

Munkaviszony: Határozatlan idejű

Munkaidő: Teljes munkaidő

A feladataid a következők lesznek:

  • Részt veszel a likviditás menedzselésében
  • Felelsz a heti, havi, éves Cash-Flow elkészítéséért, folyamatos karbantartásáért (éves aktualizálásáért)
  • Részt veszel a hedge policy és a hedge stratégia kialakításában és folyamatos karbantartásában (éves aktualizálásában)
  • Közreműködsz a szabályzatok kialakításában és folyamatos karbantartásában (éves aktualizálásában)
  • A devizapozíciók zárását célzó fedezeti ügyletek javaslat kialakításában veszel részt
  • Piaci árak monitorozása
  • Napi szinten tartod a kapcsolatot a banki üzletkötőkkel, egyeztetsz és szükség esetén árajánlatokat kérsz be
  • Naponta figyeled a banki limitek betartását
  • Ellenőrzöd és nyilvántartod a treasury ügyleteket a treasury rendszerben, ellenőrzöd és elvégzed a banki egyeztetéseket és visszaigazolásokat
  • Részt veszel a főkönyvi egyeztetés támogatásában
  • Közreműködsz a fedezeti pozíció pontos meghatározásában
  • Részt veszel a treasury működés hatékonyságának fejlesztésében és a treasury eredmény riportolásában, controlling egyeztetésekben

Amit tőled várunk:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat, elsősorban vállalati treasury / pénzügy front-office területen
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Nyitottság és képesség a folyamatos fejlődésre
  • Önálló munkavégzés
  • Magasszintű pénzügyi elméleti tudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Vállalati bónusz
  • Sportolási kedvezmények (AYCM)
  • Élet- és balesetbiztosítási program
  • Bank- és mobil előfizetési kedvezmények
  • Munkába járási támogatás
  • Étkezési hozzájárulás
  • Belső és külső képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Karrierút, új projektek,
dinamikus növekedés

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, írj nekünk. A kapcsolatfelvételi űrlap kitöltése semmilyen kötelezettségvállalást nem jelent részedről, és mi szívesen válaszolunk a felmerült kérdésekre. Reméljük, hogy hamarosan téged is az Aeroplex csapatában üdvözölhetünk.

    csatolandó fájl*

    Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google Adatvédelmi irányelve valamint az Általános Szerződési Feltételei érvényesek.