Stratégiai beszerző

Logisztika, Támogató területek (Iroda)

Munkaviszony: Határozatlan idejű

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkarend: Rugalmas

A feladataid a következők lesznek:

  • Az igénylő oldallal történő együttműködés, a stratégiai beszerzési tevékenységek irányítása
  • Szükség szerint kapcsolódó beszerzési stratégiák kidolgozása és végrehajtása
  • Megtakarítási ötletek kezdeményezése, végrehajtása
  • Költések konszolidálása, beszállítói bázis racionalizálása
  • Költségcsökkentési célok elérése
  • Pályázatok és ajánlatkérések lebonyolítása
  • Anyag és szolgáltatás típusú megállapodások kitárgyalása
  • Szerződések kidolgozása, végrehajtása és kezelése
  • Biztosítja a beszerzés korai bevonását az eljárásokba
  • Nyomonköveti a legújabb árupiaci trendeket, és biztosítja az iparági árképzési trendek alapvető megértését

Amit tőled várunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 2-3 év beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Szükséges tapasztalati terület: anyag és szolgáltatások beszerzése
  • Szállítói kapcsolatkezelésben, szerződésírásban és tárgyalásban szerzett releváns tapasztalat
  • Proaktív, hatékony, autonóm és professzionális a feladatok rangsorolásában és végrehajtásában
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Excelben (modellezésben) szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office haladó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Vállalati bónusz
  • Sportolási kedvezmények (AYCM)
  • Élet- és balesetbiztosítási program
  • Bank- és mobil előfizetési kedvezmények
  • Munkába járási támogatás (kormányrendelet szerint)
  • Étkezési támogatás
  • Belső és külső képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Karrierút, új projektek,
dinamikus növekedés

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, írj nekünk. A kapcsolatfelvételi űrlap kitöltése semmilyen kötelezettségvállalást nem jelent részedről, és mi szívesen válaszolunk a felmerült kérdésekre. Reméljük, hogy hamarosan téged is az Aeroplex csapatában üdvözölhetünk.

    csatolandó fájl*

    Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google Adatvédelmi irányelve valamint az Általános Szerződési Feltételei érvényesek.